30 Eylül 2013 Pazartesi

Sonbaharın sanatsallığı: Bordo ruj, lacivert oje !

Moda takip etme huyum pek yoktur, sahip olduklarım ve canımın istedikleri belirliyor benim ne giyeceğimi ne süreceğimi. Modanın varlık amacı sadece ilham vermek benim için. Ama bu sonbaharın modası tam uymalıkmış :) 

Koyu renk rujlara, ojelere, farlara bayılırım. Son zamanlarda belki üşenmişlikten belki alışmışlıktan koyu kullanamıyorum pek ama her zaman kalbimde koyu renk rujlar ojeler. 

Bi bordo ruj süreyim, iyi değilsem mutlu oluveririm, mutluysam da daha da iyi hissederim :) Bordo, lacivert oje sürdüğümde anında güzel hissederim kendimi, o halde her yere gidebilirim, her istediğimi yapabilirim :)

Şu sıralar bloglar, dergiler, kopkoyu kırmızı rujunu sürmüş, bordo farları göz kapaklarına boca etmiş hatunlar dolu. Hal böyle olunca insanın canı istiyor, süslenip sürüp sürüştürüp dışarı çıkası geliyor :)


Bi video ararken eskiden çektiğim bu fotoğraflara rastladım. Eskiden beri düşkünüm fotoğraf çekmeye, bi ara böyle fotoğraflar çekip bi arkadaşımla annesinin dükkanında sergi açmak istiyorduk, bunlar da o zamandan kalma denemelerim..

arts, est d'avoir

4 yorum:

 1. Dün essence lacivert oje sürdüm öğlen olmadan çıktı tırnaklarımdan!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aklımda bulunsun.. Daha önce hiç kullanmamıştım

   Sil
 2. Bordo ruj psikolojiyi anında değiştirir...Fotolar çok estetik:)

  YanıtlaSil