12 Eylül 2012 Çarşamba

Parfümerici kırtasiyeci olcam ben.
Markete bi kahve almaya gidiyorum elimde tonla defter kalemle çıkıyorum. Evde poşeti önüme dökünce farkediyorum kahve yok almamışım. Bi makyaj bide kırtasiyelik malzeme görmeyim ben. Hiçbişey görmüyo gözüm.

Parfümerici kırtasiye mi açsam.
Uni'nin mentollü ıslak mendili. Baş ağrısına, halsizliğe, sıcaktan bunalmaya, burun tıkanıklığına vs. birebir. Bi kutu aldım yine.Marketten çıktım gelirken boncukçu gördüm girdim 250 gram karışık boncuk aldım:) Gelince önce defterlerimi kalemlerimi sevdim yerleştirdim sonra napsam bu boncuklarla diye düşündüm düşündüm..

Flash'ma kalpli zincirli süs yaptım sürekli bişeyler atasım geliyo çok yakıştı bilgisayarıma çıkaramıyorum. Küçük kuzenlerime de küpeler bileklikler yaptım böyle.


Bu yaz staj, ramazan telaşı derken takı yapamadım çok içimde kalmış küçük küçük bişeyler yaptım birsürü. 

Kargaburnu'mu kaybettim nereye koyduysam. Bütün gün klips bükmekten mahvoldu tırnaklarım.Bunlar da daha öncesinden NTden aldığım kartlı doğum günü zarfları. Bikaç tane rengi var hepsini aldım. İçinden 5 kart 5 zarf çıkıyo 2tl. Hediye verirken not yazmak için tamda böyle bişey arıyodum. Bikaç tanesini doldurdum bile..


15 20 tane defter aldım. Okula başlayan kuzenlerim için almaya başlamıştımki dayanamadım doldurdum sepeti. Bu arada okul hayatım bitmek üzere yeni başlamadı... 

Olsun çalışırkende kullanırımki ben bunları.
2 yorum:

  1. Mentollü ıslak mendil diye bir şey olduğunu ilk kez duydum, hiç görmemiştim daha önce.
    Denk gelirse alayım bende hemen.:)

    YanıtlaSil
  2. Çantada hep bulundurulası bişey valla:)

    YanıtlaSil